Published On: 3 Tetor, 2016

Thaçi: Garantoj që të gjithë qytetarëve tu falen borxhet e dënimet ndaj qytetarëve (VIDEO)

Kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi në takimin me mbrëmshëm me banorët e Sellcës së Tetovës ka premtuar se PDSH nëse do të marrë besimin e qytetarëve, gjegjësisht shqiptarëve garanton se do të shlyejë të gjitha borxhet e qytetarëve, dënime dhe gjobat. Ai tha se kjo do të bëhet përmes një ligji të miratuar në Parlament për amnisti fiskale. Thaçi ka folur edhe për çështjet e tjera aktuale.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...