Published On: 25 Shkurt, 2016

Teutë mos merr pjesë në seancë!

Teutë nuk besoj se për nga karakteri je e njëjtë me Ukën. Ti mbas disa viteve edhe mund ta udhëheqësh LDK-në, mos e lësho këtë shans, mos merr pjesë në seancë.

Driton Tali

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
 1. Mal Uka thotë:

  Nese Ti Qika e Ibrahimit merr pjese ne zgjedhjen e persekutorit
  te shqipetarve dhe behesh argat i tradhtarve te idealit te babes
  tan siq eshte bere Haki gurilla Neve te betohem qe ma kurr emnin
  ibrahim Rugova sdo e permendim Se pse nje njeri qe e trdhtojne
  familja dhe femija e tij Vlera e ti Te qytetaret eshte zerro
  Ky eshte mesazh per ty zojusha e vogel !

  Përgjigjiuni
  Pelqej(21) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...