Published On: 19 Mars, 2016

Teuta, shprehë dashurinë e madhe që ka për Adonisin (Foto)

Aktorja dhe prezantuesja Teuta Krasniqi, tash e një kohë është në lidhje me të dashurin e saj Adonisin.

Përmes rrjetit social Instagram, Teuta, ka zgjedhur që t’i thotë atij disa fjalë shumë të dashura.

“Ti kurr nuk dështonë të më mahnitësh mua .Unë kurrë nuk do të lodhem duke të dashur. E admiroj mënyrën se si ju më bëni të bie në dashuri me ju çdo ditë e më shumë. T’du”, ka thënë Teuta në mbishkrimin e kësaj fotografie, transmeton Indeksonline

Poashtu në këtë fotografi Teuta dhe Adonisi shihen shumë të dashuruar dhe të lumtur me njëri-tjetrin./Indeksonline/

Image

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...