Published On: 2 Shkurt, 2016

Teuta Rugova e Armend Zemaj në SHBA për “Lutjet e mëngjesit”

Deputetja Teuta I. Rugova dhe Armend Zemaj nga LDK-ja gjinden në SHBA, ku do të marrin pjesë në “Lutjet e mëngjesit”, ku nikoqir është Presidenti amerikan. Zonja Rugova dhe deputeti Zemaj sot me deputetë të tjerë kishin shumë takime të ndryshme me zyrtar amerikan, ky është njkoqirë shembull se SHBA-ja mbetet miku ynë gjithnjë.

Xh. Rexhaj

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...