Published On: 7 Janar, 2016

Teuta kujt ia ka “zili”?

Këngëtari Blero Muharremi sot në Instagram ka postuar një fotografi ku së bashku me të ishte edhe vajza e tij Tara.

Mirëpo, ata nuk ishin vetëm. Bashkë me ta ishte edhe qenushi i Teutës dhe Tarës, Lui transmeton parrotlla.net

Siç duket, Teuta nuk e ka problem që qeni i saj Lui të del në shëtitje me ish bashkëshortin e saj. Madje, kur bëhet fjalë për Taren, padyshim që Lui do jetë gjithmonë me të./parrotlla.net/

jfjjfjf

jdjdjd

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...