Published On: 1 Maj, 2016

Teuta Krasniqi në rolin e saj të parë si artiste (Video)

Me  siguri ju kujtohet seriali “Jeta e Një Toke” realizuar menjëherë pas luftës në Kosovë. Teuta Krasniqi që tashmë e njihni nga disa seriale, komedi dhe emisione, ajo në fakt karrierën e aktores e filloi në dramën si karakter tejet dramatik dhe domethënës. Në videon e mëposhtme aktorja përfaqëson viktimizimin që i bëhet vajzës Kosovare, duke e fejuar që në djep. SHQIPTARI.EU

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...