Published On: 11 Tetor, 2016

Teuta Haxhiu ia tregon vendin ministres së Drejtësisë

Deputetja e AAK-së i ka tërhequr vërejtjen ministres së Drejtësisë Dhurata Hoxhës, pasi që ajo kishte lëshuar karrigen e saj dhe kishte shkuar të ulet bashkë me deputetët e PDK-së.

 “Ju duhet ta dini detyrën tuaj”, i tha Haxhiu, Hoxhës.

Por kryetari i Kuvendit Kadri Veseli i tha asaj se ishte ai që i ka dhënë leje që Hoxha të ulet aty.

Pas kësaj ministrja e Drejtësisë shkoi u ul në vendin e saj./KosovaPress/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...