Published On: 26 Gusht, 2017

Tetovës pësuan nga huliganë maqedonas gjatë ndeshjes Shkëndija – Milan (FOTO)

Qytetarë të shumtë kanë denoncuar në adresë të INA se natën e ndeshjes midis Shkëndijës dhe AC Milan i janë shpuar gomat e makinave të parkuara përreth stadiumit “Telekom Arena” dhe në pjesën përreth parkut dhe afër Qeverisë.

“Kam pasur makinën të parkuar sipas rregullave dhe pagova për disa orë. Por kur pash më vonë se mi kanë shpuar goma. Kërkova nga parkingjet që të ndërmarrin masa, por askush nuk lajmërohej dhe më thanë që të paraqitem në polici”, theksoi për INA, një qytetarë që nga Tetova kishte ardhur për të ndjekur ndeshjen. Të njejtin fat kanë përjetuar edhe makina me targa të Kosovës. Ky denoncim është bërë edhe përmes rrjeteve sociale.(INA)

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...