Published On: 19 Maj, 2016

Tetovën mbrëmë e ka dridhur tërmeti

Mbrëmë në orën 02:30 pas mesnate është regjistruar një tërmet në Maqedoni me epiqendër 35 km në perëndim të Shkupit dhe në rajonin e Tetovës.

Ky tërmet është ndjerë në Tetovë dhe rrethinë me intensitetin prej 4-5 shkallëve sipas shkallës makro-sizmike evropiane, transmeton TetovaSot.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...