Published On: 18 Qershor, 2016

Testi i maturës “rrjedh” sërish- kopjimet online si herën e parë (Foto)

Testi i Maturës ka filluar të shpërndahet online, ende pa filluar mirë zyrtarisht testi i maturës nëpër shkollat e mesme të Kosovës.

KALLXO.com ka zbuluar një grup në të cilin janë duke qarkulluar pjesë të testit ndërsa po vërehet një interesim i personave të tjerë për të pasur sa më shumë pyetje dhe përgjigje të pasqyruara në këtë grup në Facebook.

 testi-online1-768x462
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...