Published On: 15 Qershor, 2016

“Tersi” i Kombëtares komenton ndeshjen Francë-Shqipëri (Foto)

Kryeministri Edi Rama disa orë para ndeshjes ku skuadra jonë luan përballë Francës ka bërë një status në facebook ku përpos se shpreh mbështetje, komenton edhe ndeshjen me Zvcirën.

Sipas Ramë,s çunat e Kombëtares duhet të luajnë lirshëm dhe të mos bien pre e presionit.

ramaost

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...