Published On: 15 Korrik, 2016

Terrori në Francë, dëgjohen zëra në shqip. Alma, hajde hajde

Nerajda Rama, shqiptare nga Vlora që jeton në Nice të Francës, ka qenë në vend të ngjarjes kur kamioni ka mbytur mbi 80 njerëz.

Dëgjohet një vajzë që thërret një tjetër me emrin Alma dhe më pas bërtet: hajde hajde.

Nga vijimi i videos duket se vajzat shqiptare nuk janë lënduar dhe kanë shpëtuar për mrekulli.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...