Published On: 22 Mars, 2016
Bota |

Terrori në Bruksel, të qarat e vajzës së vogël jehojnë përmes tunelit (Video)

  • Të kapur pas prindërve të tyre teksa mbahen të sigurt, fëmijët në këtë video dëgjohen duke bërtitur të terrorizuar ndërkohë që evakuohen nga Metroja pasi një tjetër tren nëntokë shpërtheu nga seritë e sulmeve terroriste që tronditën Brukselin.

Pamjet shokuese në tunelet e mbushura me tym tregojnë dhjetëra njerëz duke u larguar. Ndërkohë të qarat e një vajze të vogël në errësirë jehojnë përmes tunelit.

Të huaj ndalojnë të ndihmojnë njëri tjetrin në binarë teksa të tjerë mbajnë duar dhe ecin përpara.

Video mendohet të jetë filmuar pak moment pas shpërthimit në trenin pranë stacionit të metrosë Maelbeek.

 

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...