Published On: 11 Prill, 2016

Termokosi s’e ndal ngrohjen as në temperaturë 24 gradë

  • Ka ditë që është kërkuar të ndalet ngrohja nga Termokosi, por kjo ndërmarrje komunale ka deklaruar se procedurat janë të ndërlikuara dhe se sezoni ngrohës përfundon më 15 prill.

Derisa në “Termokos” thonë se është e vështirë të ndalet ngrohja për shkak të koordinimit me KEK’un, në korporatën energjetike kanë thënë se mjafton një telefonatë nga udhëheqësit e ngrohtores “Termokos”.

Sidoqoftë, mbetet të shihet se sa do t’i faturojë Termokos’i qytetarët për ngrohjen e panevojshme.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...