Published On: 1 Shtator, 2016

Termokos demanton deklaratën e policisë për gjetjen e koktejit të molotovit

Zëdhënësja e Termokos, Afërdita Uka, demantoi deklaratën e policisë që kanë gjetur koktej molotovi në Termokos.

“Në Termokos nuk është bërë kurfar bastisje. Objekti i cili është bastisur gjendet rreth 100 metra larg Termokosit, nuk është pronë e Termokosit dhe nuk ka asnjë lidhje me Termokos” ka deklaruar Uka.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...