Published On: 17 Maj, 2017

Tërmkolli: VV-së mund t’i lihet posti i kryeministrit

Melihate Tërmkolli, nga Lidhja Demokratike, tha se partia e saj nuk ka interesa për pozita. Duke aluduar se edhe mund t’i lihet posti I kryeministrit, Lëvizjes Vetëvendosje.Ajo në emisionin “Kontakt”, tha se LDK-ja qëllimin e saj e ka interesin e vendit dhe të qytetarëve të saj

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...