Published On: 11 Shtator, 2016

Tërmeti në Prishtinë ishte i shkallës 5.0 (Foto)

Para pak minutash Kosova pati një tërmet i regjistruar 5.0 shkallë

Lëkundjet ndodhën në mes të Serbisë-Kosovës dhe Maqedonisë, shkruan Express.

Në uebfaqen e cila regjistron tërmetet në të gjithë botën, shkruan se Prishtina u godit nga dy tërmete.

Para 40 minutash një tërmet i shkallës 5.3 kishte goditur zonën Çair të Maqedonisë. /GazetaExpress/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...