Published On: 15 Qershor, 2017

Tërmeti dridhë Shkupin në mëngjesin e sotëm

Një tërmet me magnitudë prej 2.6 shkall Rihter është ndjerë në mëngjesit e sotëm në Shkup dhe rrethinë, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Sipas Qendrës evropiane-mesdhetare seizmologjike, epiqendra e tërmetit ka qenë 12 kilometër në veriperëndim të Shkupit, në thellësi prej 10 kilometër.

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...