Published On: 13 Shtator, 2016

Tërmeti dridh edhe në emisionin e moderatores më sexy në Maqedoni (Video)

Në Maqedoni nuk ndalen tërmetet por ajo çka bie në sy është edhe paniku i qytetarëve gjatë dridhjeve, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Deri tani kemi parë të jenë dridhur markete, shitore, shtëpi, qendra tregtare dhe studiot e televizionit publik RTVM 1 dhe Kanal 5.

Këtë herë është publikuar video ku shihet dridhja e studios ku mbahej emisioni ”Të gjithë ose pak” i drejtuar nga moderatorja sexy Lila Filipovska. Ajo apelon që mos të bëhet panikë dhe mos lëshohet emisioni.

E gjithë kjo ndodhi derisa ata prisnin të vazhdonin transmetimin.

Maqedonia për tre ditë ka qenë pikë e dridhjeve të tërmeteve ku më i fuqishmi ka qenë prej 5.3 shkallë të Rihterit./Telegrafi/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...