Published On: 11 Nëntor, 2016

Tërmetet që e dridhin Greqinë, vazhdojnë ta shqetësojnë edhe Maqedoninë

Herët në mëngjes Greqinë e ka dridhur një tërmet prej 4 shkallës sipas matjes seizmologjike evropiane, shkruan Telegrafi Maqedoni.

Epiqendra e tërmetit ka qenë në Greqi i cili është ndjerë edhe në Maqedoni.

Ky është tërmeti i dytë në 24 orët e kaluara që e ka dridhur Greqinë dhe që është ndjerë edhe në Maqedoni./Telegrafi/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...