Published On: 12 Mars, 2016

Tërmet në mediat sociale, shteti i qepës (Foto)

  • Fotoja e djeshme në rrjetet socilae për të moshuarën që gjobitet, sepse shte qepë, ka shkaktuar reagim të madh në rrjetet sociale.
  • Jo vetëm për të kritikuar Bashkinë e Tiranës dhe qeverisjen,por edhe për të ironizuar dhe për të bërë humor nëpërmjet këtyre imazheve.

E moshuara e postuar në bluzën e Edi Ramës, apo në sfond hoteli i Koço Kokëdhimës.

Ja shteti i qepës nëpërmjet imazheve.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...