Published On: 13 Shtator, 2016

Tërmet në Gjevgjeli të Maqedonisë

Këto ditë Maqedonia nuk ka qenë e qetë prej 16 tërmeteve që kanë ndodhur për 3 ditë në rrethinën e Shkupit, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Rreth orës 18 tërmeti e ka dridhur edhe qytetin jug-lindor të Maqedonisë.

Tërmeti ka qenë i fortë dhe është ndjerë edhe në Greqi por epiqendra ka qenë në kufirin mes Maqedonisë dhe Greqisë.

 Tërmeti i matur ka pasur fuqi prej 2.9 shkallë të Rihterit./Telegrafi/
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...