Published On: 12 Shtator, 2016

Tërmet i ri sot në Shkup, epiqendra në Haraçinë

Një tërmet i ri, i përcjellë me buçitje, është regjistruar në Shkup edhe sot në orën 11:50.

Tërmeti është ndjerë në rajonin qendror dhe në periferi dhe raportet se ka qenë me fuqi prej 2,3 ballë sipas shkallës së Rihterit. Epiqendra e tërmetit ka qenë te fshati Haraçinë.

Sot sërish qytetarët të frikuar dolën në rrugë, kurse fëmijët në oborret e shkollave, raportojnë mediet lokale.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...