Published On: 28 Shtator, 2016
Bota |

Tërmet i madh, lëkundet e gjithë Greqia, a mund të priten edhe në Maqedoni?!

Një tërmet i shkallës 5 ka goditur brigjet e bregdetit grek, gjegjësisht 34 kilometra në jug të Kalamata, ka konstatuar Instituti Gjeologjik i SHBA-së

Nuk ka pasur dëme materiale dhe nuk është raportuar për ndonjë person të lënduar, shkruan Reuters.

Tërmeti goditi rreth orës 10:17 me epiqendër 10 kilometra të thellë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...