Published On: 7 Gusht, 2017

Tërmet i fuqishëm në Turqi

Një tërmet me magnitudë prej 4.1 ballësh ka goditur qytetin bregdetar Bodrum në Turqi, transmeton Klan Kosova.

Tërmeti ka ndodhur rreth orës 21:25 sipas kohës lokale. Epiqendra e tij ka qenë në afërsi të Bodrumit, kanë bërë të ditur Autoriteti për Menaxhimin e Fatkeqësive dhe Emergjencave.

Ende nuk janë dhënë detaje nëse ka viktima dhe për dëmet materiale.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...