Published On: 27 Maj, 2017

Tërheqja e Kreshnik Spahiut nga politika, ja klipi “prekës” dedikuar tij që do ju shkrijë së qeshuri (Video)

Faqja në “Facebook”, Lolita ka bërë një klip tallës pas tërheqjes së Kreshnik Spahiut nga politika.

Ai u la jashtë listave për kandidatë të PD-së dhe tha dje se ndihej i tradhtuar.

Në këtë kuadër Lolita ka shfrenuar fantazinë duke thumbuar keqas Spahiun.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...