Published On: 14 Qershor, 2017

Tërbohen vajzat. Shfaqen publikisht, raporte orgjish në Durrës (Foto)

Vapa ka ardhur tashmë dhe bashkë me të edhe skenat jo normale për syrin e pushuesit normal.

Kështu një vajzë ka mbetur e skandalizuar ditën e Dielë në plazhin e Durrësit kur befas ka vënë re se në një shezllon pranë saj kishte plasur “orgjia”.

Vajza pa se dy vajza kishin hipur sipër një djali të gjorë dhe “po i merrnin frymën”.

“Më duket se plasi sheshit, po e bëjnë sheshit në mes të ditës”, shprehet vajza./JOQ/

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...