Published On: 9 Gusht, 2016

Tepelenë, asgjësohen 3800 rrënjë kanabis sativa

Në vijim të operacioneve antikanabis Policia e Tepelenës ka konstatuar dhe asgjësuar 3800 rrënjë kanabis.

Droga u gjet në dy parcela të lokalizuara në Luftinjë 1, Memaliaj, në vendin e quajtur “Përroi i Kuq”.

Asgjësimi i bimëve është bërë me anë të djegies ndërkohë që policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...