Published On: 31 Maj, 2017

Tentuan të vjedhin në bankomat, por… (Video)

  • Dy persona tentuan të grabisnin një bankomat brenda një supermarketi në Marshall, Teksas në SHBA, por duket se nuk ia kanë dalë dot mbanë.

Pamjet e kamerave të sigurisë tregojnë njërin prej grabitësve teksa lidh bankomatin me një kamionçinë, ndërsa personi që gjendej brenda saj, përpiqet ta tërheqë.

Problemi qëndron se litari këputet qysh në tentativën e parë, ndërsa grabitësi i dëshpëruar shihet teksa largohet, duke hequr dorë nga grabitja.

Sipas policisë, makina e përdorur rezulton se ishte e vjedhur dhe është gjetur nga polica dhe i është kthyer pronarit.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...