Published On: 1 Prill, 2016

Tenton të djegë të gjallë gjyqtaren se nuk e deklaronte të pafajshëm (VIDEO)

Një ngjarje shokuese ka ndodhur në Brazil, ku një person i akuzuar për dhunimin e gruas së tij ka tentuar të djegëgjyqtaren. Burri i hedh benzinë gjykatëses braziliane dhe e kërcënon se do ta djegë në qoftë se ajo nuk deklaron pafajësinë e tij për sulm ndaj gruas së tij.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...