Published On: 26 Maj, 2017

Tentojnë t’i vjedhin makinën, vajza e ndalon me mënyrën e pabesueshme si në filma

Melissa Smith, 27 vjeçe, ishte pranë një karburanti në Wisconsin, Shtetet e Bashkuara për të mbushur makinën, kur papritmas një i huaj hipi në makinën e saj në përpjekje për ta vjedhur atë.

Por ajo nuk mund të kishte ide më të mirë se sa t’i hipte sipër makinës dhe të bënte që hajduti të dorëzohej, vetëm pak metra tutje.

Shikoni momentin e pabesueshëm në videon që po thyen rrjetin.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...