Published On: 7 Maj, 2016

Tentoi vetëvrasjen, zjarrfikësi e shpëton duke e gjuajtur me shkelm (Video)

Një grua në Brazil donte të vetëvritej dhe kishte dalë në dritaren e katit të dhjetë me qëllim që nga aty të hidhej.

Gruaja e paidentifikuar ka nxjerrë këmbët jashtë dhe ishte shumë pranë kryerjes së aktit të rëndë të vetëflijimit.

Ajo ka refuzuar thirrjet që të hyrë brenda dhe kësisoj një zjarrfikës ka “hyrë në lojë”, shkruan albeu. Zjarrfikësi ishte lidhur me litar dhe zbret që lart. Ai shihet se si e gjuan gruan me shkelm në gjoks në mënyrë të dhunshme, duke e shtyrë brenda banesës.

Veprimi i zjarrfikësit qëlloi të jetë efikas dhe gruaja shpëtoi.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...