Published On: 6 Shkurt, 2016

Tentoi të godasë Prokuroren gjatë seancës, ndalohe 51vjeçari

Policia e Fierit ndaloi Arben Myzeqarin 51 vjeç pas tentoi të godasë Prokuroren e çështjes E.Sh.

Sipas policisë ngjarja ka ndodhur gjatë një seancë gjyqësore .

“Specialistët për krimet në Komisariatin e Policisë Fier, ndaluan shtetasin Arben Myzeqari, 51 vjeç, banues në lagjen “Konferenca e Pezës” Fier. Ndalimi i këtij shtetasi u bë pasi më datën  03.02.2016, ora 13: 45 , ky shtetas ka tentuar  të godasë  Prokuroren e çështjes, shtetasen E.Sh ,gjatë zhvillimit të një seance gjyqësore”, thuhet në njoftimin  policisë, raporton Oranews.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës shkallës parë Fier për veprën penale ” Kundërshtimi dhe goditja e Gjyqtarit” e mbetur në tentative.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...