Published On: 25 Mars, 2016

Tentim vrasje në Pejë, tre të arrestuar

  • Një person në Pejë është sulmuar fizikisht për arsye të panjohura nga tre persona të tjerë, dje në mesditë. Rrjedhimisht, Policia ka arrestuar tre të dyshuar për rastin.

Policia njofton se viktima ka pësuar lëndime të rënda dhe është dërguar në tretman mjekësor.

“Raportohet se  viktima mashkull K-Shqiptar për arsye të panjohura është sulmuar fizikisht nga tre të dyshuar meshkuj K-Shqiptar .Viktima ka pësuar lëndime të rënda dhe është dërguar në tretman mjekësor”, njofton Policia në raportin 24 orësh.

Me urdhër të prokurorit tre të dyshuarit janë dërguar në mbajtje. /GazetaExpress/.
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...