Published On: 18 Dhjetor, 2015

Tentim vrasje në Deçan

Dje në Deçan është arrestuar i dyshuari mashkull, pasi që i njëjti ka shtënë me armë zjarri në drejtim të veturës të cilën ishte duke drejtuar viktima.

Sipas raportit policor, viktima nuk ka pësuar lëndime trupore, ndërsa në vend të ngjarjes është gjetur një gëzhojë, transmeton Koha.net.

Gjatë kontrollit në shtëpinë e të dyshuarit është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë e tipit Ëalter me gjashtë copë fishekë kalibrit të panjohur.

Ndërsa me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...