Published On: 2 Maj, 2016

Tentativë për vjedhje me armë në një banesë në Kuçovë, plagoset kryefamiljari

Një tentativë për vjedhje me armë në një banesë në Kuçovë. Sipas të dhënave paraprake, autorët, ende të paidentifikuar janë pikasur nga kryefamiljari dhe djali i tij.

Pasi janë perleshur me te zotin e shtepise, nje prej agresoreve ka plagosur pronarin e baneses, shtetiasin me iniciale F.SH,.

Pas ngjarjes, autoret jane arrestuar nga forcat e rendit./ Opozita.com

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...