Published On: 7 Janar, 2016

Tensione te Chelsea, kacafyten dy lojtarë në stërvitje

Yjet e Chelsea, Diego Costa dhe Oscar janë përfshirë në një zënkë në stërvitjen e mëngjesit, shkruan Mirror.

Sipas Mirror zënka ka qenë shumë e tensionuar, e cila ka ardhur pas ndërhyrjeve të ashpra mes lojtarëve.

Është dashur intervenimi i lojtarëve dhe stafit, për t’i qetësuar gjakrat e të dyve, të cilët thuhet se pastaj së bashku e të qetë kanë shkuar në zhveshtore.

Chelsea është duke e përgatitur për ndeshjen e fundjavës në FA Cup, ku do të përballet me Scunthorpe./Indeksonline/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...