Published On: 20 Gusht, 2016

Të shtëna me armë, një i plagosur në Fushë Kosovë

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Fushë Kosovës, gjatë ditës së djeshme, viktima mashkull shqiptar, në rrethana të panjohura është plagosur me armë zjarri.

Në njoftim të Policisë thuhet se viktima është dërguar në QKUK-Prishtinë, ndërsa njësiti policor në vendin e ngjarjes ka gjetur dhe konfiskuar armën e llojit Shkorpion me 19 fishek dhe një gëzhojë të cal. 7.65 mm.

“Lidhur me rastin është njoftuar prokurori”, thuhet më tej në njoftim.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...