Published On: 30 Korrik, 2016

Të shtëna me armë në Uashington: 3 të vrarë, 1 i plagosur

Tre persona janë vrarë dhe një tjetër është plagosur nga të shtënat me armë në Mukilteo, Uashington, ndërsa një i dyshuar është dërguar në paraburgim, njoftojnë zyrtarët e qytetit.

Ata kanë shkruar në Twitter se me pikëllim njoftojnë se kanë ndodhur tri fatalitete në lagjen Chennault, raporton AP, përcjell Express.

Policia nuk ka dhënë detaje shtesë për të shtënat apo të dyshuarin./Gazeta Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...