Published On: 4 Prill, 2016

Të shtëna me armë në Tiranë, vritet një grua

Një shtetase dyshohet të jetë vdekur në Tiranë, në afërsi të shkollës “Edith Durham”, nga ku raportohet se ka pasur të shtëna armësh.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e ish-Bllokut, në rrugën “Zef Jubani”. Policia ka mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po heton për të zbardhur rrethanat.

Nga informacionet paraprake dyshohet se bëhet fjalë për një konflikt në familje.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...