Published On: 18 Shtator, 2016

Të shtëna me armë në lagjen “Mati”

Të shtënat me armë zjarri, ka pasur dje në lagjen “Mati”.

“Ankuesi mashkull K-Shqiptar ka raportuar se përderisa ishte duke punuar në garazhin e tij ka vërejtur një veturë nga e cila një i dyshuar i panjohur ka shtënë me arme zjarri ne drejtim te një veture tjetër, me rast i është dëmtuar një xham i garazhit. Ne vendin e ngjarjes njësiti policor ka gjetur dhe konfiskuar tre gëzhoja. Nuk raportohet për të lënduar”, thuhet në raportin e policisë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...