Published On: 4 Shkurt, 2016

Të shtëna armësh në Prishtinë, bllokohet rruga (Foto)

Rruga “Zenel Salihu” në Prishtinë, më saktësisht te shkolla fillore “Elena Gjika”, është bllokuar nga Policia. – See more at:

Aty kanë ndodhur të shtëna armësh, pro fatmirësisht askush nuk është lënduar, të paktën nuk janë parë të tillë në vendin e ngjarjes raporton lajmi.net.

Disa vetura përreth shihen me xhama të thyer dhe policia është aty për të hetuar rastin.

Dëshmitarët nga vendi i ngjarjes tregojnë se një vetura ka ndaluar pranë një këmbësorit dhe ka nxjerrë armën, por duket se këmbësori është ai që ka shtënë në drejtim të tij e pastaj që të dy kanë ikur.

Ende nuk ka të dyshuar. / Lajmi.net

12666519_10207818617800047_1985218043_n 12666330_10207818617640043_748498371_n 12648098_10207818617240033_1396719263_n

 
Displaying 2 Comments
Have Your Say
 1. Fadil thotë:

  “Luaje mace kryet e buallit”!

  (I revoltuar nga trupet dhe krimet në Shqipërinë Jone).

  Çka po thotë, burri i Rrazhbullit,
  “Luaje mace kryet e buallit”!

  Populli ynë, u çua peshë,
  Vetes, ia futi flakareshë,

  DemoNkracinë, e mori,-fort me haz,
  Tirana, Prishtina dhe Shkupi..,

  -U bën kaubojce, mafioze,
  Sikur të ishin, tamam Texas!

  Heu, këtyre ua pafshim fikën,
  Kaubojcat, ngado që po vinë..!

  Më pak e duan Republikën,
  E duan shumë,-Eropën dhe Amerikën.
  5 Shkurt. 2016

  Përgjigjiuni
  Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)
 2. Fadil thotë:

  “Luaje mace kryet e buallit”!

  Çka po thotë, burri i Rrazhbullit,
  “Luaje mace kryet e buallit”!

  Populli ynë u çua peshë,
  Vetes, ia futi flakareshë,

  E mori demoNkracinë,-fort me haz,
  Tirana,Prishina dhe Shkupi,

  U bën kaubojce, mafioze,
  Sikur të ishin tamam Texas!

  Përgjigjiuni
  Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...