Published On: 7 Janar, 2016

Të shtëna armësh në Lipjan, policia interviston dy serbë

  • Të mërkurën në mesditë ka pasur të shtëna me armë në Lipjan, afër një kafiterie.

Sipas Policisë së Kosovës në vendin e ngjarjes janë gjetur  dhe konfiskuar tri gëzhoja të kalibrit 6.35mm.

Si të dyshuar janë intervistuar një mashkull dhe një femër të nacionalitetit serb, qytetarë të Kosovës.

Me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...