Published On: 27 Maj, 2017

Të përjashtuarit në listat e PD-së, mes tyre Bregu e Topalli

Disa nga emrat më të njohur të PD në gjatë qeverisjes së saj por edhe katër viteve në opozitë nuk janë përfshirë.

Bëhet fjalë për zyrtarë të lartë të kësaj partie në kohë të ndryshme. Mes te perjashtuarve jane ish kryetarja Kuvendit, Jozefina Topalli, ish ministri i Financave Ridvan Bode, ish ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu si dhe kreu i grupit Parlamentar Astrit Patozi.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...