Published On: 9 Qershor, 2016

Të ngjyrosim Kuqezi kullën Eiffel

Tifozët do të kenë pjesën e tyre në një spektakël të vecantë në Franë 2016, gjatë të cilit kulla Eiffel do të ngjyroset cdo ditë në ngjyrat e skuadrës që ka mbështetjen më të madhe në rrjetet sociale. Gjithcka falë sponsorit Orange dhe bashkisë së Parisit të cilet ju japin mundësi tifozëve të personalizojnë për 10′ cdo ditë pas ndeshjes së fundit, monumentin ikonë të francezëve.

Ndërsa 24 skuadrat finaliste do të kërkojnë lavdinë në fushë, tifozët e tyre do të vihen përballë në rrjetet sociale duke përdorur hashtag të vecantë për cdo vend. Mund të votojnë të gjithë anëembanë Botës në Twitter, Facebook apo dhe Instagram. Ka një rregull, votimi vlen në ditën që skuadra juaj zbret në fushë dhe mund të votosh deri në orën 21:30.

Skuadra që merr mbështetjen më të madhe do të ngjyrosë monumentin e famshëm ndërsa mesazhet më të bukur të tifozëve do të shfaqen gjithashtu në kullën Eiffel. Ndërkohë që do të jetë Orange që do të masë gjithcka në një barometër në kohë reale. Një tjetër cmim do të jetë për Tifozin e ndeshjes.

Do të përzgjidhet ai që do të krijojë dhe shkojë më larg në fantazinë e tij. Emri i fituesit do të shpallet në pushim të ndeshjes ndërsa në fundin e saj do të thirret në mesin e fushës për të marrë edhe trofeun e personalizuar.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...