Published On: 22 Prill, 2017

Të ndjesh lundrimin me “Mercedes Benz” (Foto)

  • A keni ëndërruar që ndonjëherë të lundroni me Mercedez Benz nëpër oqeanin e pafund?

Kompania e Mercedez Benz ka projektuar një jaht luksoz për lundrim nëpër ujërat e botës.

Jahti ka emrin “Silver Arrows of the Sea”, është i gjatë 14 metra dhe ka 940 kuaj fuqi, që mund të futen 10 persona na bord.

Shikoni këtë jaht të mrekullueshem të Mercedes Benz. /Lajmi.net/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...