Published On: 13 Janar, 2016

Të mjerën e bënë i dashuri për spital

Një serbe ka raportuar në polici në Mitrovicën Veriore se është sulmuar fizikisht nga i dashuri i saj boshnjak me të cilin bashkëjeton.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor.

Me urdhër të prokurorit rasti ka shkuar në procedurë të rregullt, transmeton Klan Kosova.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...