Published On: 2 Mars, 2016

Të mirat s’po kanë fund për familjen Thaçi, Lumnija doktoron në universitetin e Tiranës

Bashkëshortja e presidentit të ri të Kosovës Hashim Thaçit, Lumije Thaçi, sot ka larguar një “barrë” nga vetja, pasi që i ka dhënë fund përgatitjeve për doktoraturë, shkruan GazetaBlic.

Ajo gjatë ditës së sotme e ka mbrojtur temën e doktoraturës, ka bërë me dije deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu.
“Znj. Lumnije Thaçi sot mbrojti temen e doktoratures dhe mori titullin Dodoktor Shkence ne Universitetin e Tiranës ne Fakultetin e Ekonomisë me temë: ASPEKTE TË MENAXHIMIT BANKAR: TREGU I KREDIDHENJES SI NJË NDËR INSTRUMENTAT E SIGURIMIT TË NJË RRITJEJE TË QENDRUESHME EKONOMILE NE KOSOVË”, ka shkruar Musliu në facebook./GazetaBlic./

12814412_10153917554148006_5764952105789477692_n12804756_10153917553468006_8707480424342137415_n (1)12803159_10153917553823006_5357200890391928450_n12801189_10153917553963006_5685112121849236804_n

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...