Published On: 13 Maj, 2016

Të hënën, mbledhja e parë e Komisionit BE-Kosovë

Mbledhja e parë e Komisionit Parlamentar për Stabilizim Asocim, BE-Kosovë do të mbahet të hënën pasdite dhe të martën.

Për këtë arsyeje të hënën, Komisioni Parlamentar për Stabilizim Asocim i Kuvendit të Kosovës, do të ketë takim përgatitor

Sipas njoftimit të Kuvendit, mbledhja e parë e Komisionit Parlamentar për Stabilizim Asocim, BE-Kosovë, e cila do të mbahet të hënën, fillon nga ora 16.00. Kurse, të martën nga ora 9.00, shkruan kosovapress.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...