Published On: 14 Janar, 2016

Të gjithë në garë për Mario Gotzen

Shtohen skuadrat që e duan shërbimin e Mario Gotzes.

Sipas asaj që publikohet te e përditshmja gjermane “Bild”, në garë për mesfushorin e Bayern Munichut tashmë kanë hyrë edhe dy gjigantët spanjollë, Reali i Madridit e Barcelona.

Gjithnjë sipas kësaj të përditshmeje, të dy këto klube kanë filluar të bëjnë lëvizjet e tyre të para me synim për të siguruar shërbimin e futbollistit 23-vjeçar.

Por jo vetëm kaq. Për Gotzen kanë shfaqur interes edhe Manchester United dhe Juventus, ndërkohë që Bayern duket se është gati të studiojë çdo ofertë që vjen në drejtim të lojtarit.

Tani çdo gjë është në dorë të vetë Gotzes, i cili duhet të marrë një vendim nëse do të largohet nga skuadra bavareze apo do të rinovojë kontratën me të.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...